Neohodnoceno

Crunchy Cacao - křupavé boby v polevě

Jemně pražené kakaové boby v křupavé polevě z regionu Tolimá v Kolumbii. Chuť bobů v prémiové kvalitě 'fino de aroma' se potýká s jemnou sladkostí tropické panely (nerafinované šťávy z cukrové třtiny) a obaluje je tenká vrstva odrůdové 100% čokolády. Jsou určeny k přímé konzumaci. Mají povzbuzující účinky. Vhodné pro vegetariány a vegany, bez aditiv.

Skladem (2 ks)
Kód: 223
189 Kč
Kategorie: Produkty

Ve spolupráci se značkou Kakaw Co+ vám exkluzivně přinášíme kakaové produkty a odrůdová kakaa vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin.

Jemně pražené kakaové boby obalené v křupavé polevě z regionu Tolimá v Kolumbii. Boby v prémiové kvalitě 'fino de aroma' byly ručně sklizeny, fermentovány, vysušeny, jemně upraženy a obaleny v křupavé polevě z panely a tenké vrstvě 100% odrůdové čokolády. Mají výjimečný čokoládový chuťový profil s tóny sušeného lesního ovoce, sladkého bobulového ovoce, čokolády a panely.

Boby pocházejí výlučně z kolumbijského regionu Tolimá, proto nesou přívlastek single origin (pocházející pouze z jediného regionu). Byly vypěstovány a ručně sklizeny výlučně na jedné konkrétní plantáži, proto se mohou pyšnit i přívlastkem single estate (pocházející pouze z jedné plantáže). Navíc jde o boby z pouze jediné odrůdy kakaa - criollo, a proto mluvíme také o prvotřídních odrůdových, tzv. varietal bobech.

Obsah tuku v kakaové sušině je až 52 %. Právě ve vysokém podílu tuku jsou obsaženy všechny zdraví prospěšné minerály – zejména hořčík, vápník, draslík a železo a vitamíny – především A, B1, B2, B3, C a E. Křupavé kakaové boby Kakaw Co+ obsahují velké množství protizánětlivých antioxidantů, jsou bohaté theobromin, příznivě působí na náš nervový i krevní systém, trávicí soustavu, schopnost koncentrace a na náladu.

Více o značce  Kakaw Co +. Sami si produkty vybírají a dováží přímo z plantáží v Kolumbii, Peru a v Ekvádoru. Znají jejich pěstitele a dohlíží na zpracování produktů, aby odpovídaly jejich představám o skutečné kvalitě.

Produkt je s láskou balen v integrační balírně pro znevýhodněné a zranitelné lidi na Slovensku.

Chuťový profil: sušené ovoce, bobulové sladké ovoce, čokoláda, panelu.
Použití: Určeno pro přímou konzumaci, radost, pohodu i energické povzbuzení :).
Složení: kakaové boby v tenké čokoládové polevě (kakaová hmota 100%, panelu - dehydratovaná šťáva z cukrové třtiny)
Hmotnost: 75 g

 

 

Výživové údaje na 100g :

Energie: 2197 kj/ 525 kcal

Tuky: 27,5 g

z toho nasycené mastné kyseliny: 13,4

Sacharidy: 57,5 g

z toho cukry: 10 g

Vláknina: 0,9 g

Bílkoviny: 12,5 g

Sůl: 0,02 g

Zpět do obchodu