Neohodnoceno

Dětské kakao Sierra Nevada

Směs neodtučněného a nealkalizovaného kakaa z kolumbijského regionu Sierra Nevada, sušeného mléka a panely. Směs obsahuje 60% čisté kakaové hmoty vyrobené z kakaových bobů a je jemně oslazená panelem (nerafinovanou šťávou z cukrové třtiny). Kakao je vhodné pro vegetariány, bez aditiv a konzervantů.

Chuťový profil: vlašský ořech, mandle, smetana, cukrová třtina.

Skladem (2 ks)
Kód: 205
189 Kč
Kategorie: Produkty

Ve spolupráci se značkou Kakaw Co+ vám exkluzivně přinášíme kakaové produkty a odrůdová kakaa vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin.

Kakao ze Sierra Nevady má velmi vhodný chuťový profil pro dětské zákazníky, proto se Kakaw Co+ rozhodli právě z něj namíchat ideální kakaovou směs pro děti, která obsahuje pouze 3 ingredience: 60% kakaové hmoty, panelu a mléko v prášku. 

Na přípravu nepotřebujete nic jiného než zalít horkou vodou a následně dobře vymíchat.

Směs neodtučněného a nealkalizovaného kakaa z kolumbijského regionu Sierra Nevada, sušeného mléka a panely. Směs obsahuje 60 % čisté kakaové hmoty vyrobené z kakaových bobů odrůdy criollo v prémiové kvalitě 'fino de aroma' a je jemně oslazená panelem (nerafinovanou šťávou z cukrové třtiny) . Kakao je vhodné pro vegetariány, bez aditiv a konzervantů.


Kakaové boby použité pro výrobu tohoto produktu pocházejí výlučně z kolumbijského regionu Sierra Nevada, proto tento kakaový prášek nese přívlastek single origin (pocházející pouze z jediného regionu).

Boby byly vypěstovány a ručně sklizeny výlučně na jedné konkrétní plantáži, proto se prášek může pyšnit i přívlastkem single estate (pocházející pouze z jedné plantáže). Navíc je tento prášek vyroben pouze z jediné odrůdy kakaa - criollo, a proto mluvíme také o prvotřídním odrůdovém, tzv. varietal kakau.

Obsah tuku v kakaové sušině je až 52 %. Právě ve vysokém podílu tuku jsou obsaženy všechny zdraví prospěšné minerály – zejména hořčík, vápník, draslík a železo a vitamíny – především A, B1, B2, B3, C a E. 70 % Kakaový prášek Kakaw Co+ obsahuje velké množství protizánětlivých antioxidantů, je bohatý na theobromin, příznivě působí na náš nervový i krevní systém, trávicí soustavu, schopnost koncentrace a na náladu.


Více o značce  Kakaw Co +. Sami si produkty vybírají a dováží přímo z plantáží v Kolumbii, Peru a v Ekvádoru. Znají jejich pěstitele a dohlíží na zpracování produktů, aby odpovídaly jejich představám o skutečné kvalitě.

Produkt je s láskou balen v integrační balírně pro znevýhodněné a zranitelné lidi na Slovensku.

 

Chuťový profil: vlašský ořech, mandle, smetana, cukrová třtina

Použití: Pro přípravu horkého nápoje nebo čokolády, do kaší, smoothies a koláčků.

Složení: Kakaová hmota 60%, panelu, sušené mléko - (7)

Hmotnost: 100 g

Alergeny: mléko (7).

Výživové údaje na 100g :

Energie : 2650 kj/ 633 kcal

Tuky: 43 g

z toho nasycené mastné kyseliny: 24 g

Sacharidy: 46 g

z toho cukry: 30 g

Vláknina: 14 g

Bílkoviny: 9 g

Sůl: 0 mg

Zpět do obchodu