Neohodnoceno

Wild Mulberry Powder

Skladem (>5 ks)
Kód: 76
309 Kč
Kategorie: Produkty

Moruše černé jsou plody morušovníku, vysoce uctíváného ve starověké Asii jako posvátného stromu s magickými vlastnostmi. Od dávných dob, předměty z jeho dřeva sloužily jako amulety pro orientální ženy. Své kořeny má v Číně a dlouhou tradici i v čínské medicíně. Moruše je dosud používána k udržení rovnováhy mezi Yin a Yang a mimo jiné jako prostředek k vyživování krve. Legenda říká, že Alexandr Veliký se posiloval užíváním tinktury z bobulí moruše během vítězné bitvy v Persii.

 

Benefity
Moruše jsou bohaté na vitamín A, C, E, K, železo a vápník. Přidanou výživovou hodnotou je také velké množtví proteinu neboli bílkovin, které se běžně v ovoci objevují jen velmi zřídka. Pro své vysoké antioxidační účinky je uznávána i v naturopatii.
Plody moruše mají sladkokyselou chuť připomínající bobule goji a fíky. Náš prášek  je vyroben z plodů vypěstovaných v divokém podhůří hor východní Asie, ručně sklizených místními farmáři.

 

Proč jsou v našich superfoods zachovány vitamíny jako v čerstvém ovoci?
Wild Mulberry Powder je čistě přírodní produkt. Dodá vašim pokrmům šťavnatou chuť a fialovou barvu. Vynikající barva a další benefity jsou zachovány díky speciálnímu způsobu sušení. Celé tajemství lyofilizace je v procesu hlubokého zmrazení ovoce a tím i odstranění veškeré vody. Výsledkem je zakonzervované sušené ovoce, v našem případě mleté na prášek, se všemi zachovanými živinami a delší trvanlivostí.

 

Vybíráme vám produkty vždy v prémiové kvalitě a ze 100% zralého ovoce, které obsahuje maximum živin a vitamínů. Vzhledem k nižší váze sušeného ovoce, můžete sníst oproti čerstvému větší množství a získáte tím i více živin a energie.

 

Jak můžete použít Wild Mulberry Powder ?
Moruše mají šťavnatou, sladkokyselou chuť a výborně se hodí do smoothie i v kombinace s dalšími plody jako jsou borůvky, ostružiny nebo maliny. Přidá mu exotický nádech a hodnotné živiny.

 

Vyzkoušejte také ovocný jogurtový krém s práškem Wild Mulberry na některý z vašich oblíbených dezertů jako jsou cupcakes nebo raw korpus. Potřebujete 1 kokosový krém, 1 hustý kokosový jogurt, 2 lžičky Wild Mulberry Powder. Z vychlazeného kokosového krému použijte jen hustou část navrchu a vyšlehejte s jogurtem. Přidejte superfood prášek, případně doslaďte stévií a spojte.

 

Wild Mulberry Powder můžete použít nejen do smoothie, ale i do dezertů, jogurtů, palačinek, pudinků, nápojů, zmrzliny, rýže nebo tapioky. Záleží jen na vaší fantazii!

 

Hledáte recepty a inspiraci, jak použít naše superfood prášky?

V inspirativnim s eBooku najdete více než 80 receptů a tipů na jednoduché, duhové dobroty. Nahlédněte >> ZDE do eBooku BAREVNÉ SUPERFOOD RECEPTY.  K objednávce nad 2.000.- Kč vám automaticky přijde do vašeho emailu jako dárek ZDARMA :)
 
 

100% přírodní Wild Mulberry Powder je bez přidaných konzervantů a cukru, je přirozeně bez lepku a laktózy, vhodný pro vegany a děti.

 

Složení: 100% přírodní prášek z moruše černé

Použití: Přidejte 1-2 lžičky do vašeho receptu. Při použití 1 lžičky (3g) vám balení našeho superfood prášku vystačí cca na 16 použití.

Původ: Východní Asie

Hmotnost: 70g

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Jakmile obal otevřete, ujistěte se, že je obal opět uzavřen, aby se zabránilo vlhkosti a prodloužila se životnost. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Spotřebujte do data uvedeném na obalu

 

 

Zpět do obchodu