Neohodnoceno

Zlatá čokoláda (originál bílá) Kolumbie

Pravá bílá čokoláda vyrobená z kakaového másla z kakaových bobů v prémiové kvalitě 'fino de aroma', panely (nerafinované šťávy z cukrové třtiny) a sušeného mléka (obsahuje laktózu).

Určen k přímé konzumaci nebo k přípravě výjimečné bílé horké čokolády.

Skladem (1 ks)
Kód: 220
189 Kč
Kategorie: Produkty

Ve spolupráci se značkou Kakaw Co+ vám exkluzivně přinášíme kakaové produkty a odrůdová kakaa vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin.

Pravá bílá čokoláda z regionu Tolimá v Kolumbii, známého množstvím sopečných pohoří, kde se stále dá najít i původní odrůdu kakaa – criollo. Čokoláda ve tvaru penízků obsahuje pouze 3 ingredience: vysoký podíl kakaového másla, sušené mléko v prášku a panelu (nerafinovanou šťávu z cukrové třtiny, plnou vitamínů a minerálů).

Penízky jsou určeny k přímé konzumaci nebo k přípravě výjimečné bílé horké čokolády. Jelikož se primárně skládá z kakaového másla, je nejen chutná, ale především zdravá a bohatá na minerály a vitamíny. Vhodná pro vegetariány, bez aditiv.

Kakaové máslo použité pro výrobu tohoto produktu pochází výlučně ze sopečného kolumbijského regionu Tolimá, proto tato čokoláda nese přívlastek single origin (pocházející pouze z jediného regionu). Může se pyšnit i přívlastkem single estate (pocházející pouze z jedné plantáže). Ve vysokém podílu tuku jsou obsaženy všechny zdraví prospěšné minerály – zejména hořčík, vápník, draslík a železo a vitamíny – především A, B1, B2, B3, C a E.

Čokoláda je ve tvaru (cca 5 g) penízků a je vhodná nejen na přímou konzumaci, ale pro výbornou rozpustnost také do pečení či vaření, pro výrobu polév, čokoládových likérů a pod.


Více o značce  Kakaw Co +. Sami si produkty vybírají a dováží přímo z plantáží v Kolumbii, Peru a v Ekvádoru. Znají jejich pěstitele a dohlíží na zpracování produktů, aby odpovídaly jejich představám o skutečné kvalitě.


Produkt je s láskou balen v integrační balírně pro znevýhodněné a zranitelné lidi na Slovensku.


Použití:
Určen pro přímou konzumaci nebo pro přípravu výjimečné bílé horké čokolády.
Složení: kakaové máslo, sušené mléko v prášku, panelu - nerafinovaná šťáva z cukrové třtiny.

Hmotnost: 100 g


Alergeny: mléko (7.)

 

Výživové údaje na 100g :

Energie : 2600 kJ/621 kcal

Tuky: 40g

z toho nasycené mastné kyseliny: 23g

Sacharidy: 40g

z toho cukry: 33g

Vláknina: 0,9g

Bílkoviny: 7g

Sůl: 0,7g

Zpět do obchodu