Neohodnoceno

Maqui Berry Powder

Skladem (>5 ks)
Kód: 12116
369 Kč
Kategorie: Produkty

Maqui bobule mají neuvěřitelně blahodárné vlastnosti, pro které byly po staletí užívány domorodými národy žijících v deštném pralese Chile a přilehlých regionech jižní Argentiny. Považovali Maqui za posvátnou rostlinu a zdroj dlouhověkosti. Indiáni kmene Mapuche dodnes používají listy, stonky i bobule jako léčivé prostředky ve své tradiční medicíně. Věří, že bobule dodávají sílu a vytrvalost.

 

Plody Maqui Berry jsou uznávány jako "superfruit" díky svému významnému antioxidačnímu obsahu. Je vůbec nejsilnějším naměřeným antioxidantem na světě! Ovoce jsou malé bobule, měří asi 5 milimetrů a jsou jasně černé nebo modravé. Náš Maqui Berry prášek je vyroben z bobulí, ručně sbíraných v divoké přírodě deštného pralesa v Chile.

 

Benefity

Bobule Maqui z Chile jsou odedávna známé pro své zdraví prospěšné vlastnosti. Jsou plné vitamínů a antioxidantů například B, C, také minerály jako vápník, železo a zinek a cenné omega 3,6,9 mastné kyseliny. Maqui mají sladkokyselou chuť a přidají jídlům silnou modro-fialovou barvu.

 

Proč jsou v našich superfoods zachovány vitamíny jako v čerstvém ovoci?

Maqui Berry Powder má šťavnatou chuť, pododobnou borůvkám a sytou fialovou barvu. Vynikající barva, chuť i všechny vitamíny jsou zachovány díky způsobu sušení mrazem, lyofilizaci. Celé tajemství lyofilizace je v procesu hlubokého zmrazení ovoce a tím i odstranění veškeré vody. Výsledkem je zakonzervované sušené ovoce, v našem případě mleté na prášek, se všemi zachovanými živinami a delší trvanlivostí.

 

Vybíráme vám produkty vždy v prémiové kvalitě a ze 100% zralého ovoce, které obsahuje maximum živin a vitamínů. Vzhledem k nižší váze sušeného ovoce, můžete sníst oproti čerstvému větší množství a získáte tím i více živin a energie.

 

Jak můžete použít Maqui Berry Powder?

Maqui Berry je ovoce s nejsilnějším fialovým pigmentem a proto každé vaše jídlo bude zářit naprosto úžasnou barvou. Vykouzlíte s ním dech beroucí krém na dort nebo cupcaky, smoothie nabité nepřekonatelnou dávkou antioxidantů a spoustu dalších výživných dobrot.

 

Udělejte si ranní vitamínovou bombu, která vás zasytí a dodá energii na celé dopoledne. Jednoduchý koktejl s chia semeny je moc oblíbený i u dětí. Do mixéru dejte 1 banán, 1 lžíci Maqui Berry prášku, 1 šálek zmrazených lesních plodů, 1 lžičku chia semen (namočených ve vodě po dobu 15 minut před použitím) 1 šálek neslazeného mandlového mléka.

 

Maqui Berry Powder můžete použít nejen do smoothie, ale i do dezertů, jogurtů, palačinek, pudinků, nápojů, zmrzliny, rýže nebo tapioky. Záleží jen na vaší fantazii!

 

Tip: Pokud máte slabost pro Acai, pak Maqui Berry si okamžitě zamilujete. Je to nejsilnejší antioxidant a jeho barva nejvíce vynikne v kombinaci s mlékem, jogurtem nebo třeba s kokosem. Použijte ho také do krému nebo polevy.

 

Hledáte recepty a inspiraci, jak použít naše superfood prášky?
V inspirativnim s eBooku najdete více než 80 receptů a tipů na jednoduché, duhové dobroty. Nahlédněte >> ZDE do eBooku BAREVNÉ SUPERFOOD RECEPTY.  K objednávce nad 2.000.- Kč vám automaticky přijde do vašeho emailu jako dárek ZDARMA :)

 

 

Složení: 100% prášek z Maqui Berry

Použití: Přidejte 1-2 lžičky do vašeho receptu. Při použití 1 lžičky (3g) vám balení našeho superfood prášku vystačí cca na 16 použití.

Původ: Chile

Hmotnost: 50g

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Jakmile obal otevřete, ujistěte se, že je obal opět uzavřen. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Spotřebujte do data uvedeném na obalu.

 

Zpět do obchodu