O nás

NÁŠ BAREVNÝ PŘÍBĚH

Baví mě objevovat další inspirace a zkoušet nové věci a to platí i v jídle. Mám štěstí, že na stejné vlně je i moje rodina. Miluju cestování, které otevírá nové obzory a nikdy jsem nebyla ten typ, co vyhledavá ve světě české restaurace. Na každé naší cestě, ať už po Evropě nebo Asii si užívám nové chutě a těším se na lokální speciality.

Miluju jídlo,ráda vymýšlím vlastní recepty a zaleží mi na tom, aby byl výsledek nejen dobrý, ale i zdravý a na pohled lákavý. Vždycky mě zahřeje, když se celá rodina včetně dětí raduje z toho, co mají na talíři a tu společnou chvíli u rodinného stolu si hezky užijeme.

Všechno je ale vývoj… i já jsem k tomuto cíli musela dojít

Nedávno jsem si uvědomila, že si vůbec nevzpomínám, kdy naposledy mi bylo po jídle těžko a nebo bych měla nějaký větší problém s trávením. Přesto, že jím i vařím všechno. Několik let zpět jsem řešila často potíže s trávením a  přikládala jsem to pravděpodobně zkaženým potravinám nebo citlivému žaludku. Neměla jsem moc dobrou pleť,  cítila jsem se unavená, bez energie a také neustále nafouklá. Měla jsem pocit,že uz snad nemůžu sníst vůbec nic, aniž bych pak nasledující hodiny neměla v břiše balvan.

Alergie se může objevit v každém věku a umí pěkně potrápit

Začaly se u mě objevovat alergie na pyl a tak zvané sezonní astma.. pro mě úplně nová zkušenost. V kabelce se mi kromě parfému začal čím dál častěji objevovat pohotovostní inhalátor a prášky na alergii. To samozřejmě dobré náladě moc nepřidá a člověk je podrážděný, protože není ve své kůži a ani ve snu mě nenapadlo si tyhle vsechny věci, které mě trápili spojit dohromady.

V tomhle období jsem poprvé slyšela, že existuje něco jako potravinová alergie a také skutečnost,že na některé potraviny sice nemusíme mít prokázanou alergii a přesto můžou negativně ovlivňovat náš zdravotní stav, pleť a dokonce i psychiku. Je to kvůli jejich genetické úpravě. To je samozřejmě jen hodně stručně řečeno, hodně informací se můžete dočíst na internetu.

Problémy bývají naše příležitosti

Můj zlomový okamžik nastal díky mé kamarádce, která je skvělý naturopat. Namíchala mi bylinky, navýšila příjem vitamínů a především mi vyčlenila z jidelníčku pšenici a kravské mléko. Zjištění, že tyhle suroviny se vyskytují i tam, kde bych je nehledala, bylo pro mě velké překvapení a o to víc mě to začalo zajímat. Začala jsem tedy hledat alternativy za tyhle zdánlivě zásadní potraviny a žasla jsem nad spoustou jiných možností.

Vyřadila jsem pšenici a mléko. A co se tedy změnilo?

Pro tenhle způsob stravování jsem se doslova nadchla a nakazila jsem tím v dobrém slova smyslu i svoje okolí. Rodina i moji známí zkoušeli vařit moje nové recepty a nakupovat i jim dosud neznáme potraviny. Tešily mě jejich pozitivní zpětné vazby a měla jsem radost z každé zprávy o tom ,jak to někomu z nich prospělo.

Začaly mi postupně mizet i moje potíže a já jsem se po celkem krátké době cítila jako úplně  jiný člověk. To byla ta chvíle, kdy jsem pochopila, že vnější  krása opravdu vychází zevnitř. Vyhledávala jsem si recepty na zahraničních webech a doladila si je podle sebe, aby jídlo bylo nejen zdravé, ale i hezké.

 

Našla jsem „Duhovou planetu“

Třešničkou na dortu byla naše cesta do Austrálie, kam jsme vyrazili společně s mým partnerem a naší v té době roční holčičkou. Cestovali jsme víc než rok a já jsem nasbírala v tomto zcela jiném světě množství poznatků a inspirace, ze kterých nepřestávám čerpat.

 

Objevila jsem tam i barevné superfood prášky, které jsou 100% přírodní, raw, veganské, bez lepku a mléka. Všechno jsou to zcela přírodní produkty z nejrůznějších druhů ovoce, zeleniny a rostlin, mimořádně výživné a plné vitamínů.  Mají řadu benefitů pro celkové zdraví, pleť i psychickou rovnováhu.

Inspirovala jsem se tímto skvělým nápadem a buduji vlastní značku barevných superfoods Rainbow Planet. Nabídku duhových prášků stále rozšiřuji a chystám ještě mnoho zajímavého, zábavného a zároveň zdravého.

Přírodní, barevné superfoods jsou dobré úplně pro každého

Doteď bylo všechno fajn, ale teď je to dokonalé. S klidným svědomím dětem dopřávám barevné dobroty a přitom jedí zdravá jídla plná vitamínů a minerálů. Superfood prášky přidávám do smoothie i jogurtu, palačinek, těstovin a všeho co fantazie dovolí, včetně pomazánek a rýže.

Přece si to nenechám jen pro sebe. Na světě je také eBook s recepty!

Jelikož jsem za tu dobu mého “nového” stravování vyzkoušela spoustu nejrůznějších receptů, začlenila jsem do nich právě i tyto úžasné duhové prášky a napsala jsem eBook  Barevné Superfood recepty. A tak i vy budete moct vyzkoušet, jaké je to jíst chutně, zdravě a barevně, pomocí jednoduchých návodů a tipů.

Moje nadšení tak předávávám dál a dělá mi nesmírnou radost každá zpětná vazba od všech, kterým tyto superfoods nejen chutnají, ale také jim pomáhají řešit nějaký problém.

Věřím, že i pro Vás to může být inspirace a výzva objevit něco nového.

Užívejte si fajn dny a ochutnejte duhu

Vlaďka Volfová

 

Zpět do obchodu