2 hodnocení

Pomegranate Powder

Skladem (>5 ks)
Kód: 11012
309 Kč
Kategorie: Produkty

Granátové jablko je jedním z nejstarších plodů, které člověk konzumuje. Je nejčastěji označováno jako symbole úrodnosti, plodnosti a blahobytu. Ve Starém zákoně není jablko prvního hříchu lidstva specifikováno, ale ve výtvarném umění bývá často vyobrazeno jako granátové, Adam s Evou pak stojí pod granátovníkem.


Benefity

Granátové jablko je bohaté na antioxidanty a flavonoidy, o kterých je známo, že zabraňují volným radikálům poškozovat vaše buňky. Oobsahuje cca 77 % vody, vápník, fosfor, železo, hořčík, velké množství sodíku, draslíku, cukrů, organické kyseliny, významně zastoupeny jsou vitamín B (B1, B2 a B3) a C, v menší míře pak i vitamín A ve formě provitamínu (karotenoidů). Svým obsahem, nabitým živinami prospívá našemu vnitřnímu i vnějšímu zdraví.

 

Toto krásné ovoce má pod tlustou slupkou až 600 semen, je plné sytě červené, sladkokyselé šťávy. Náš prášek je vyroben z dokonale zralých granátových jablk, které jsou eticky pěstovány a získávány od farem v jížní Asii. Dodá vašemu jídlu světle růžovou barvu a ovocnou chuť.

 

Proč jsou v našich superfoods zachovány vitamíny jako v čerstvém ovoci?

Vynikající barva, chuť i všechny vitamíny jsou zachovány díky způsobu sušení mrazem, lyofilizaci. Celé tajemství lyofilizace je v procesu hlubokého zmrazení ovoce a tím i odstranění veškeré vody. Výsledkem je zakonzervované sušené ovoce, v našem případě mleté na prášek, se všemi zachovanými živinami a delší trvanlivostí.

 

Vybíráme vám produkty vždy v prémiové kvalitě a ze 100% zralého ovoce, které obsahuje maximum živin a vitamínů. Vzhledem k nižší váze sušeného ovoce, můžete sníst oproti čerstvému větší množství a získáte tím i více živin a energie.

 

Jak můžete použít Pomegranate Powder?

Granátové jablko je naplněno šťávou a i náš superfood prášek je velmi šťavnatý. Dobře se rozpouští ve vodě a tak si z něj uděláte během chvilky výborný drink s přirozeně sladkokyselou chutí. Není nutné použít sladidlo k dochucení. 

Pomegranate Powder si zamiluje celá vaše rodina do ranního jogurtu nebo smoothie misky. Udělejte si domácí granátovou limonádu a proměňte obyčejnou vodu na vitamínovou bombu. Můžete ho použít také do smoothie, dezertů, palačinek, pudinků, nápojů, zmrzliny nebo tapioky. Záleží jen na vaší fantazii!

  

Hledáte recepty a inspiraci, jak použít naše superfood prášky?
V inspirativnim s eBooku najdete více než 80 receptů a tipů na jednoduché, duhové dobroty. Nahlédněte >> ZDE do eBooku BAREVNÉ SUPERFOOD RECEPTY.  K objednávce nad 1.000.- Kč vám automaticky přijde do vašeho emailu jako dárek ZDARMA :)

 
  

100% přírodní Pomegranate Powder je bez přidaných konzervantů a cukru, je přirozeně bez lepku a laktózy, vhodný pro vegany a děti.

 

Složení: 100% prášek z granátového jablka

Použití: Přidejte 1-2 lžičky do vašeho receptu. Při použití 1 lžičky (3g) vám balení našeho superfood prášku vystačí cca na 16 použití.

Původ: Jížní Asie

Hmotnost: 50g 

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Jakmile obal otevřete, ujistěte se, že je opět uzavřen. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Stejně jako samotné ovoce i prášek stále drží hodně vlhkosti, proto je velmi důležité udržet ho v suchu a temnu, aby se zabránilo vystavení světla a vzduchu. Tím se prodlouží jeho trvanlivosti.

Minimální trvanlivost: Spotřebujte do data uvedeném na obalu.

 

Zpět do obchodu