Neohodnoceno

Purple Carrot Powder

Skladem (>5 ks)
Kód: 9072
309 Kč
Kategorie: Produkty

Fialová nebo také černá mrkev je zelenina s dlouhou historií. Za krajiny původu se pokládají Afghánistán a severním Írán, kde se pěstovala již v 10. století. Do Evropy se dostala až o něco později, zmínky o ní se objevili ve starém Římě. Římané věřili, že je tato mrkev a její semena afrodiziakum. Nyní roste převážně v jižní Evropě a Asii.

 

Benefity
Její charakteristická fialová až černá barva, pochází z pigmentů zvaných antokyaniny, které jí dodávají nepřehlédnutelně výrazný odstín, stejně jako je tomu například u borůvek, třešní nebo hroznů. Obsahuje také vysoké dávky vitamínů A, B, C, a E.

 

Prášek z fialové mrkve obohatí každé jídlo o celou řadu vitamínů a antioxidantů a dodá mu sytou červenofialovou barvu. Mrkev, ze které je vyroben náš prášek vyrostla na farmě v Asii a byla ručně sklizena lokálními farmáři. Vzhledem k ideálním klimatickým podmínkám a úrodnépůdě obsahuje velmi hodnotné živiny.

 

Proč jsou v našich superfoods zachovány všechny vitamíny a živiny ?
Vynikající barva, chuť i všechny vitamíny jsou zachovány díky způsobu sušení mrazem, lyofilizaci. Celé tajemství lyofilizace je v procesu hlubokého zmrazení ovoce a tím i odstranění veškeré vody. Výsledkem je zakonzervované sušené ovoce, v našem případě mleté na prášek, se všemi zachovanými živinami a delší trvanlivostí.

 

Vybíráme vám produkty vždy v prémiové kvalitě a ze 100% zralých plodů, které obsahují maximum živin a vitamínů. Vzhledem k nižší váze sušených plodů, můžete sníst oproti čerstvým větší množství a získáte tím i více živin a energie.

 

Jak můžete použít Purple Carrot Powder?
Purple Carrot Powder má všestranné využití a s oblibou je používán i při pečení. Můžete ho tedy zakomponovat například do těsta na sušenky nebo jiné světlé pečivo. Krásně oživí i polevy, krémy a pomazánky. Výborné a velmi výživné je latté. Vyšlehejte své oblíbené mléko, společně s 1 lžičkou prášku z fialové mrkve, podle potřeby doslaďte sirupem nebo medem. Stejně tak můžete přidat led a vytvoříte osvěžující ice latté.

 

Purple Carrot Powder můžete použít nejen do smoothie, ale i do dezertů, jogurtů, palačinek, pudinků, nápojů, zmrzliny, rýže nebo tapioky. Záleží jen na vaší fantazii!

 

Hledáte recepty a inspiraci, jak použít naše superfood prášky?
V inspirativnim s eBooku najdete více než 80 receptů a tipů na jednoduché, duhové dobroty. Nahlédněte >> ZDE do eBooku BAREVNÉ SUPERFOOD RECEPTY.  K objednávce nad 2.000.- Kč vám automaticky přijde do vašeho emailu jako dárek ZDARMA :)

 

 

 

100% přírodní Purple Carrot Powder je bez přidaných konzervantů a cukru, je přirozeně bez lepku a laktózy, vhodný pro vegany a děti.

 

Složení: 100% přírodní prášek z fialové mrkve

Použití: Přidejte 1-2 lžičky do vašeho receptu. Při použití 1 lžičky (3g) vám balení našeho superfood prášku vystačí cca na 16 použití.

Původ: Východní Asie

Hmotnost: 50g

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Jakmile obal otevřete, ujistěte se, že je obal opět uzavřen, aby se zabránilo vlhkosti a prodloužila se životnost. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Spotřebujte do data uvedeném na obalu.

 

Zpět do obchodu