2 hodnocení

Sea Buckthorn Powder

Skladem (>5 ks)
Kód: 9843
309 Kč
Kategorie: Produkty
Bobule rakytníku jsou známé již v dávné minulosti jako součást lidového léčitelství v Mongolsku, Číně, Nepálu a Indii. Dnes je rakytník kvůli svým pozitivním účinkům běžně vysazován v celé Evropě a rozšířil se i do dalších oblastí Asie. Rakytník v překladu ze staré řečtiny znamená třpytící se kůň. Staří Řekové prý věděli, že zvířata pasoucí se v oblastech, kde rostla tato dřevina, sílila a jejich srst získala krásný lesk.

 

 

Benefity
Díky vysokému obsahu vitamínu C se rakytník často nazývá rostlinou budoucnosti.  Dosud je používán v tradiční tibetské medicíně jako vysoce efektivní regenerační prostředek. Obsahuje také vitamíny B – B1, B2, B6, B3, kyselinu listovou,  Vitamín D a Vitamín E, který je silným antioxidantem.

Najdete v něm 10x více vitamínu C než v pomeranči a mnoho dalších léčivých látek.

 

Barva plodu rakytníku je obvykle oranžová až červená, záleží na množství karotenoidů v každém z nich. Chuť, jakou jednotlivá bobule má, je zase vytvářena množstvím sacharidů. Ty způsobují sladší nebo trpčí chuť.

 

Jedna lžíce našeho prášku z rakytníku odpovídá téměř jedné sklenici čerstvých bobulí. Prášek dodá vašim pokrmům sladkokyselou chuť a žlutou barvu.
Náš prášek je vyroben z ručně sbíraných bobulí rakytníku, uzrálých na keřích v horských oblastech Asie, tedy v přirozených podmínkách.

 

Proč jsou v našich superfoods zachovány vitamíny jako v čerstvém ovoci?
Vynikající barva, chuť i všechny vitamíny jsou zachovány díky způsobu sušení mrazem, lyofilizaci. Celé tajemství lyofilizace je v procesu hlubokého zmrazení ovoce a tím i odstranění veškeré vody. Výsledkem je zakonzervované sušené ovoce, v našem případě mleté na prášek, se všemi zachovanými živinami a delší trvanlivostí.

 

Vybíráme vám produkty vždy v prémiové kvalitě a ze 100% zralého ovoce, které obsahuje maximum živin a vitamínů. Vzhledem k nižší váze sušeného ovoce, můžete sníst oproti čerstvému větší množství a získáte tím i více živin a energie.

 

Jak můžete použít Sea Buckthorn Powder?
Sea Bucthorn má vzhledem k vysokému obsahu vitamínu C i přirozeně výraznou chuť. Ideální je vitamínová bomba v podobě rakytníkové limonády! Rozmíchejte 2 lžičky našeho prášku s vodou a případně doslaďte stévií nebo medem.

 

Stejně tak vás ráno dodá pořádnou dávku energie i ranní smoothie s naším rakytníkovým práškem. Do mixéru dejte 1 banán, půlku pomeranče, šálek ovesného mléka a 2 lžičky Sea Buckthorn Powder.
Sea Buckthorn Powder můžete použít nejen do smoothie, ale i do dezertů, jogurtů, palačinek, pudinků, nápojů, zmrzliny, rýže nebo tapioky. Záleží jen na vaší fantazii!

 

Hledáte recepty a inspiraci, jak použít naše superfood prášky?

V inspirativnim s eBooku najdete více než 80 receptů a tipů na jednoduché, duhové dobroty. Nahlédněte >> ZDE do eBooku BAREVNÉ SUPERFOOD RECEPTY.  K objednávce nad 1.000.- Kč vám automaticky přijde do vašeho emailu jako dárek ZDARMA :)
 


100% přírodní Sea Buckthorn Powder je bez přidaných konzervantů a cukru, je přirozeně bez lepku a laktózy, vhodný pro vegany a děti.

 

Složení: 100% přírodní prášek z rakytníku řešetlákového

Použití: Přidejte 1-2 lžičky do vašeho receptu. Při použití 1 lžičky (3g) vám balení našeho superfood prášku vystačí cca na 16 použití.

Původ: Asie

Hmotnost: 50g

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Jakmile obal otevřete, ujistěte se, že je obal opět uzavřen, aby se zabránilo vlhkosti a prodloužila se životnost. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Spotřebujte do data uvedeném na obalu.

 

 

Zpět do obchodu