Neohodnoceno

Sweet Mango Powder

Skladem (>5 ks)
Kód: 10106
329 Kč
Kategorie: Produkty

Mango je považováno za nejčastěji konzumované ovoce na světě. Je také známé jako „král ovoce“. Své kořeny má hluboce zapuštěné v Indii a také jihovýchodni Asii. Zmínky o něm najdeme i v hindských náboženských biblích ve spojení s jeho blahodárnými účinky na zdraví.

 

Benefity

Je bohatým zdrojem vitamínu A (beta-karoten), C, E, selenu a také železa. Mnohé z obsažených látek působí antioxidačně, takže pomáhají neutralizovat volné radiály. Toto neuvěřitelně šťavnaté a chutné ovoce má celou řadu zdravotních benefitů a stojí za to ho zařadit do běžného jídelníčku.

 

Náš Sweet Mango Powder je vyroben z čerstvého, sladkého manga vysoké kvality, vypěstovaného farmáři a uzrálého na slunci v Thajsku. 

 

Proč jsou v našich superfoods zachovány vitamíny jako v čerstvém ovoci?

Sweet Mango Powder dodá vašim jídlům lehce žlutou barvu a výrazně tropickou, ovocnou chuť. Vynikající chuť i všechny benefity jsou zachovány díky způsobu sušení mrazem, lyofilizaci. Celé tajemství lyofilizace je v procesu hlubokého zmrazení ovoce a tím i odstranění veškeré vody. Výsledkem je zakonzervované sušené ovoce, v našem případě mleté na prášek, se všemi zachovanými živinami a delší trvanlivostí.

 

Vybiráme vám produkty vždy v prémiové kvalitě a ze 100% zralého ovoce, které obsahuje maximum živin a vitamínů. Vzhledem k nižší váze sušeného ovoce, můžete sníst oproti čerstvému větší množství a získáte tím i více živin a energie.

 

Jak můžete použít Sweet Mango Powder?

Mango má intenzivní ovocnou chuť a ranní smoothie vás pozitivně nastartuje do nového dne. Je to zaručený přísun energie a vitamínů, které naše tělo potřebuje pravidelně dostávat.

 

Sweet Mango Powder dodá i vašemu běžnému jogurtu tropický nádech. Snadno si vytvoříte také osvěžující nápoj, ktery vám dodá v letních měsících dostatek hydratace a ochladí tělo zevnitř. Připravíte si ho jednoduše z našeho Sweet Mango prášku, vody a několika lístků máty.

 

Možnosti, jak využít superfood prášek z manga jsou nekonečné, od ranního smoothie, oblíbených smoothie misek, drinků, pudinků, zmrzlin, dezertů až po uchucenou rýži nebo tapioku. Záleží jen na vaší fantazii!

TIP: Sweet Mango Powder má úžasnou chuť, do které se zamilujete. Dodá pokrmům světle žlutou barvu, tak jako čerstvé mango. Pokud chcete získat vyraznější odstín, přidejte špetku kvalitní kurkumy. Barva i chuť tak budou naprosto perfektní!

 

 

Hledáte recepty a inspiraci, jak použít naše superfood prášky?
V inspirativnim s eBooku najdete více než 80 receptů a tipů na jednoduché, duhové dobroty. Nahlédněte >> ZDE do eBooku BAREVNÉ SUPERFOOD RECEPTY.  K objednávce nad 2.000.- Kč vám automaticky přijde do vašeho emailu jako dárek ZDARMA :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YP4X-sPXJH4

 

100% přírodní Sweet Mango Powder je bez přidaných konzervantů a cukru, je přirozeně bez lepku a laktózy, vhodný pro vegany a děti.

 

Složení: 100% prášek z manga

Použití: Přidejte 1-2 lžičky do vašeho receptu.  Při použití 1 lžičky (3g) vám balení našeho superfood prášku vystačí cca na 16 použití.

Původ: Thajsko

Hmotnost: 50g

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Jakmile obal otevřete, ujistěte se, že je opět uzavřen. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Spotřebujte do data uvedeném na obalu.

 

 

 

Zpět do obchodu