Neohodnoceno

Taro Yam Powder

Skladem (>5 ks)
Kód: 9020
309 Kč
Kategorie: Produkty

Světoznámý kořen Taro se pěstuje po tisíce let a našel si cestu do mnoha jídel po celém světě od jihovýchodní Asie, přes Afriku až po polynéské ostrovy. Je také úzce spojen s Havají a její duchovní kulturou. Lidé v některých oblastech věří, že Taro je jednou z nejstarších pěstovaných rostlin. Má lehce sladkou vanilkovou chuť a fialovou barvu. 

 

Kořen Yam je rovněž spojen s historií jihovýchodní Asie a také Flilipín, kde se odedávna používá jako součást zdravých pokrmů. Má purpurovou barvu a mírně sladkou, ořechovou chuť.

 

Benefity

Spojili jsme tyto dva mystické kořeny a vytvořili jsme velmi výživný superfood prášek, bohatý na antioxidanty a minerály. Taro i Yam obsahují spoustu živin včetně manganu, vápníku, draslíku a vitamínů A, C, E, který působí jako silný antioxidant.

 

 

Proč jsou v našich superfoods zachovány všechny vitamíny a živiny ?

Vynikající barva a další benefity jsou zachovány díky speciálnímu způsobu sušení. Celé tajemství lyofilizace je v procesu hlubokého zmrazení ovoce a tím i odstranění veškeré vody. Výsledkem je zakonzervované sušené ovoce, v našem případě mleté na prášek, se všemi zachovanými živinami a delší trvanlivostí.

 

Vybiráme vám produkty vždy v prémiové kvalitě a ze 100% zralého ovoce a rostlin, které obsahují maximum živin a vitamínů.

 

Jak můžete použít Taro Yam Powder ?

Taro Yam Powder má skutečně široké využití, protože je možné ho použít také na pečení! Pokud toužíte po fialovém korpusu, chlebu nebo cupcakes, tento prášek vám to umožní. Intenzita barvy závisí na množství přidaného Taro Yam Powder.

 

Taro Yam Powder můžete použít také  do smoothie, dezertů, jogurtů, palačinek, pudinků, nápojů, zmrzliny, rýže nebo tapioky. Záleží jen na vaší fantazii!

 

Hledáte recepty a inspiraci, jak použít naše superfood prášky?
V inspirativnim s eBooku najdete více než 80 receptů a tipů na jednoduché, duhové dobroty. Nahlédněte >> ZDE do eBooku BAREVNÉ SUPERFOOD RECEPTY.  K objednávce nad 1.000.- Kč vám automaticky přijde do vašeho emailu jako dárek ZDARMA :)

 

  

 

100% přírodní Taro Yam Powder je bez přidaných konzervantů a cukru, je přirozeně bez lepku a laktózy, vhodný pro vegany a děti.

 

Složení: 100% prášek z Taro a Yam sladkých brambor

Použití: Přidejte 1-2 lžičky do vašeho receptu.  Při použití 1 lžičky (3g) vám balení našeho superfood prášku vystačí cca na 16 použití.

Původ: Thajsko

Hmotnost: 50g

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Jakmile obal otevřete, ujistěte se, že je opět uzavřen. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Spotřebujte do data uvedeném na obalu.

 

 

 

Zpět do obchodu