Neohodnoceno

Yellow Pumpkin Powder

Skladem (>5 ks)
Kód: 244
309 Kč
Kategorie: Barevné Superfoods

Žlutá dýně je populární druh dýně, která je známá pro svojí sladkou chuť. Obsahuje mnoho živin a je bohatá na vlákninu a antioxidanty. Byla pěstována původními americkými kulturami, jako jsou Mayové a Aztékové, již před tisíci lety. Byla pro ně důležitou potravinou a také jako součást rituálů a obřadů.

 

Benefity

Obsahuje antioxidanty a vitamíny A, C a E, které jsou důležité pro zdraví očí, imunitního systému a pokožky. Také obsahuje minerály jako draslík a hořčík. Vláknina v žluté dýni podporuje trávení, udržuje střevní zdraví a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Díky obsahu vitamínu C a dalších živin může žlutá dýně podpořit imunitní systém a pomoci tělu bojovat proti infekcím.

 

Přestože má sladkou chuť, žlutá dýně má relativně nízký obsah kalorií, což ji činí vhodnou součástí stravy při snaze udržet si zdravou hmotnost.

 

Náš prášek Yellow Pumpkin je čistě přírodní produkt. Dodá vašim pokrmům jemnou nasládlou chuť a žlutou barvu.

 

Proč jsou v našich superfoods zachovány vitamíny jako v čerstvém ovoci?

Vynikající barva a další benefity jsou zachovány díky speciálnímu způsobu sušení. Celé tajemství lyofilizace je v procesu hlubokého zmrazení ovoce a tím i odstranění veškeré vody. Výsledkem je zakonzervované sušené ovoce, v našem případě mleté na prášek, se všemi zachovanými živinami a delší trvanlivostí.

 

Vybíráme vám produkty vždy v prémiové kvalitě a ze 100% zralého ovoce, které obsahuje maximum živin a vitamínů. Vzhledem k nižší váze sušeného ovoce, můžete sníst oproti čerstvému větší množství a získáte tím i více živin a energie.

 

Jak můžete použít Yellow Pumpkin Powder ?

Prášek ze žluté dýně můžete použít nejen do smoothie, ale i do dezertů, jogurtů, palačinek, pudinků, nápojů, zmrzliny, rýže nebo tapioky. Záleží jen na vaší fantazii!

 

 
Hledáte recepty a inspiraci, jak použít naše superfood prášky?
V inspirativnim s eBooku najdete více než 80 receptů a tipů na jednoduché, duhové dobroty. Nahlédněte >> ZDE do eBooku BAREVNÉ SUPERFOOD RECEPTY.  K objednávce nad 1.000.- Kč vám automaticky přijde do vašeho emailu jako dárek ZDARMA :)
 
 
 
 
100% přírodní Yellow Pumpkin Powder je bez přidaných konzervantů a cukru, je přirozeně bez lepku a laktózy, vhodný pro vegany a děti.

 

Složení: 100%  prášek ze žluté dýně

Použití: Přidejte 1-2 lžičky do vašeho receptu.  Při použití 1 lžičky (3g) vám balení našeho superfood prášku vystačí cca na 16 použití.

Původ: Jihovýchodní Asie

Hmotnost: 50g

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Jakmile obal otevřete, ujistěte se, že je opět uzavřen. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Spotřebujte do data uvedeném na obalu.

 

 

Zpět do obchodu